Shoyo Engineering SE250E/DRS RS-232 Power Supply Unit
SKU: RAMA10029313
Availability: In stock
Product type: Industrial Automation > Power Supplies > RS-232 Units
Need More Details?
2 customers are viewing this product
Eao 704.900.5 Switching Element 10A 500V Ac11 600Vac 250Vdc Ith 10A